Laminacja brwi i rzęs / Henna pudrowa

Laminacja brwi

Podczas zabiegu laminacji brwi stosuje się działanie kwasu tioglikolowego. Powoduje, że łuski włosków się otwierają. Modeluje się je keratyną, gdzie nadaje się kształt oraz kierunek wzrostu brwi. Występuje działanie okluzyje, które poprawia  elastyczność włosków i ich kondycję. Brwi są natłuszczone, lśniące a kolor nasycony dzięki farbie, na końcu wyregulowane. Efekt utrzymuje się zwykle od 4 do 6 tygodni.

Laminacja rzęs

Zabieg polegający na podniesieniu i wydłużeniu rzęs, gdzie efekt utrzymuje się od miesiąca do nawet dwóch. Jest to idealne wyjście dla osób, które chcą osiągnąć efekt podkręconych, naturalnych rzęs bez użycia zalotki. Lifting rzęs jest bardzo rozchwytywanym zabiegiem przez naszych klientów. Należy jednak pamiętać, że przez pierwsze kilka dni po zabiegu należy unikać pocierania oczu oraz długich kąpieli.

Henna pudrowa

Henna HD, inaczej henna pudrowa, to zabieg, który polega na zabarwieniu brwi oraz skóry z efektem cienia. Naturalnie podkreśla i odżywia włoski, pielęgnuje skórę. Uwydatnia kształt i kolor brwi. Posiadamy całą paletę kolorów, zarówno dla blondynek jak i brunetek. Henna pudrowa jest widoczna na skórze do 14 dni, a na włoskach nawet do 6 tygodni.