MAKIJAŻ PERMANENTNY

makijaz_permanentny

WITAJ PIĘKNA!

Dziękuje, że mnie odwiedzasz. Zanim zaczniesz oglądać moje prace w galerii to chcę Ci coś powiedzieć. Ze względu na to, że Twoja wspaniała twarz jest jedyna w swoim rodzaju to wybór miejsca, gdzie będziesz chciała coś zmienić, jest kluczowa. Twoja twarz to przyszłość, teraźniejszość i przyszłość! Każda zmiana na niej jest ważna, tym bardziej że my wszystkie chcemy wyglądać jak najlepiej. Z tego powodu jestem tu dla Ciebie, jako certyfikowana linergistka oraz trener makijażu permanentnego.
Jestem kobietą taką jak ty, która w dziedzinie makijażu permanentnego może zaoferować Ci wszystko. Ostatnie dwadzieścia lat swojego życia spędziłam na nauce i ćwiczeniach makijażu permanentnego u najlepszych szkoleniowców na świecie. Ta wiedza stała się najcenniejszym doświadczeniem, które wykorzystuję w swojej pracy. Zdobyte umiejętności u najlepszych ekspertów w branży beauty permanent make-up oraz długoletnia praktyka w zawodzie daje mi moc, abyś mogła poczuć się jeszcze bardziej pewna siebie i zarazem piękniejsza na co dzień. Z moją pomocą dokonamy najefektywniejszych zmian dla Ciebie !

Czekam na spotkanie z Tobą!  Pozwól mi się poznać!

 Justyna Wnuk

RODZAJE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI

  • METODA SOFT/OMBRE: 

Soft powder brows – technika ta daje dość naturalny i subtelny efekt. Polecana w szczególności dla Pań o jasnych brwiach.
– Ombre powder brows – technika, która nadaje brwiom wyrazistości. Polecana dla Pań, które mają ciemniejsze włosy bądź chcą otrzymać mocniejszy efekt.

Dzięki cieniowaniu, kolor na początku jest jaśniejszy zmieniając się w ciemniejszy ku końcowi łuku brwiowego.

  • HAIRSTROKE / MICROBLADING:

Jedna jak i druga metoda to włos po włosie, imitują naturalny łuk brwiowy. Idealnie nadają się do brwi z większymi ubytkami. Nadają bardzo naturalnego wyglądu brwiom bez pełnego wypełnienia. Brwi do złudzenia wyglądają na naturalne.

  • METODA MIESZANA / COMBO:

Metoda łącząca obie techniki soft / ombre oraz hairstroke / microblading.
Polecana dla osób w szczególności tych, które nie posiadają swoich brwi

[evc_image_gallery type=”carousel” image_behavior=”lightbox” images=”3974,3981,3968,3970,3967,3973,3966,3962,3959,3953,3955,3956,3957″ image_size=”300×300″]

RODZAJE METOD MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST

  • SMUDGE PROOF:

Efekt nadający ustom wymarzony naturalny wygląd bez konturowania. Pigmentacja pozwala na dopasowanie koloru do czerwieni wargowej. 

  • EFEKT 3D:

Nadaje pełniejszy efekt wypełnienia bez konieczności zastosowania wypełniacza. Usta wykonane techniką 3D powiększą się optycznie dzięki technice światłocienia, w ten sposób  uzyskamy efekt trójwymiarowych ust.

  • KONTUR UST:

Metoda polegająca na perfekcyjnym obrysowaniu konturu ust. Polecany dla osób, które chcą nadać swoim ustom idealny obrys oraz kształt.

[evc_image_gallery type=”carousel” image_behavior=”lightbox” number_of_visible_items=”3″ carousel_autoplay_pause=”yes” carousel_pagination=”no” carousel_navigation_skin=”light” images=”3931,3926,3936,3927,3929,3932,3930,3947,3937,3934″ image_size=”300×300″ carousel_speed=”3000″ carousel_margin=”15″]