O nas

STUDIO JUST YOU


STUDIO JUST YOU to miejsce którego nazwa nie wzięła się z przypadku. U nas liczysz się Tylko Ty!  Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Wiemy, jak istotny jest wygląd do osiągnięcia dobrego samopoczucia , dlatego też jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości nasze studia .

Wyjątkowe wnętrze STUDIA JUST YOU, idealnie zaparzona włoska kawa zrelaksują Cię i nastroją pozytywnie na resztę dnia. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu doskonałej jakości kosmetyków i urządzeń.

STUDIO JUST YOU specjalizuje się w makijażu permanentnym, ale nie tylko! Oferujemy  pełną gamę zabiegów kosmetycznych, wizaż, opalania natryskowego, stylizacji rzęs, stylizacja paznokci jak i doskonałe szkolenia kosmetyczne.

STUDIO JUST YOU to nie tylko salon urody, to przede wszystkim ludzie z pasją do zawodu, których łączy optymizm i zapał do życia, którzy chętnie podzielą się z każdym klientem. Naszą domeną to duża ilość zabiegów które oferujemy, wysoka jakości ich wykonania oraz doskonała lokalizacja w centrum Opola. Przyjdź a na pewno nie pożałujesz!

                                                                                                                       Do zobaczenia wkrótce.