SZKOLENIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO PERFEKCYJNE USTA I BRWI

Makijaż permanentny

Basic brows:
– anatomia skóry twarzy
– przygotowanie stanowiska
– przeciwwskazania oraz możliwe powikłania pozabiegowe
– pielęgnacja pozabiegowa
– umiejętność rozpoznawania rodzajów skóry
– dobór pigmentów do rodzajów skóry
– kolorymetria
– pigmentologia
– technika rysunku
– trudny klient
– BHP w salonie
– ubezpieczenie
– karta klienta i potrzebne dokumenty
– idealne zdjęcie
– dokumentacja fotograficzna i przepisy prawne
– programy do obróbki zdjęć
– marketing

Nasz salon nie współpracuje z żadną marką, dzięki czemu oferujemy pracę na wielu maszynkach oraz pigmentach, które dobieramy indywidualnie do każdego kursanta. Doskonale wiemy, jak ważne jest pierwsze szkolenie, które wprowadza w świat makijażu permanentnego, przez co odbywa się ono sam na sam ze szkoleniowcem.
Pierwszego dnia szkolenia przekazywana jest teoria wraz z techniką pracy oraz praca na skórkach. Drugiego dnia odbywa się pigmentacja pokazowa, a następnie pigmentacja wykonana przez kursanta. Trzeciego dnia odbywa się zaliczenie z pigmentacji, po którym kursant otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia. W każdy dzień na kursanta czekają przekąski oraz ciepły obiad. Szkolenie nie ma limitu czasowego, aby kursant mógł ukończyć modelkę w swoim czasie. Po ukończeniu kursu szkoleniowiec przekazuje torbę z prezentami oraz workbookiem, w którym są szeroko opisane wszystkie elementy poruszane podczas szkolenia.

Nasz salon oferuje dożywotnią opiekę poszkoleniową. Wychodząc naprzeciw naszym kursantom dajemy możliwość wykupienia dodatkowych dni szkoleniowych, podczas których można poszerzyć wiedzę teoretyczną lub wykonać dodatkowe modelki. Istnieje możliwość umówienia się na odpigmentowanie swoich pierwszych modelek.

Szkolenia indywidulne